Pěvecká soutěž na I.stupni – školní kolo

8.3.2009  ZŠ & MŠ Libchavy

V pondělí se na I.stupni uskutečnilo školní kolo pěvecké soutěže. Výkony žáků hodnotila paní učitelka Eva Krummer a paní ředitelka Marie Linhartová. Celkem zazpívalo 24 dětí . Pořadí jsme neurčovaly,  jen jsme vybraly nejlepší zpěváky z každé třídy, kteří budou naši školu reprezentovat na Zlatém slavíku v Kerharticích.

I.kategorie – 1.třída :    Katka Velínská

II.kategorie – 2.,3.třída            III.kategorie – 4.,5.třída

Terezka Rejmanová          Růženka Škrobánková

Adélka Urbanová              Terezka Krásová

Marika Kalábová               Sabinka Stránská

Markétka Šaldová              Deniska Weisová

Kristýnka Klazarová

Simonka Leschingerová

Všem zpěváčkům děkujeme za krásné výkony a za jejich snahu. Vítězům blahopřejeme a přejeme jim hodně štěstí do dalšího kola.

Zlatý slavík se uskuteční ve středu 18.3.2009 na Základní škola v Kerharticích. Soutěžit zde budou žáci ze ZŠ Bří Čapků, ZŠ Komenského, ZŠ Třebovská , ZŠ  Kerhartice a ZŠ Libchavy.

Bližší informace pro rodiče dostanou vybraní žáci  písemně.

Marie Linhartová