Matematický klokan 2009

18.3.2009  ZŠ & MŠ Libchavy

Ve čtvrtek 19.3.2009 se naši žáci zúčastnili tradiční soutěže v matematických schopnostech, důvtipu a přemýšlení  – Matematický klokan. Žáci 2. a 3. třídy řešili 12 zajímavých úloh, žáci od pátého ročníku výše se "zapotili" na 24 úlohami. Blahopřejeme vítězům jednotlivých kategorií a všem děkujeme za účast a úsilí,které soutěži věnovali.

Kategorie CVRČEK (2. a 3. třída): 1. místo      Filip Horníček a Vojtěch Velínský – oba 44 b.

3. místo      Jakub Kubíček – 40 b.

Kategorie KLOKÁNEK (4. a 5. třída):   1. místo    Vojtěch Biedla  –  99 b.

2. místo    Ondřej Velínský  –  98 b.

3. místo    Tomáš Beneš –   92 b.

Kategorie BENJAMÍN (6. a 7. třída):     1. místo    Filip Motyčka  –  82 b.

2. místo    Pavel Rejent –  68 b.

3. místo    Klára Ulmannová  – 66 b.

Kategorie KADET (8. a 9. třída):       1. místo   Petr Jaňďourek  – 74 b.

2. místo  Filip Kropáček   –  70 b.

3. místo   Vláďa Nemšák  – 69 b.

Podrobnosti o soutěži naleznete na www.matematickyklokan.net