Školní výlet 7. třídy

26.5.2009  ZŠ & MŠ Libchavy

Ve středu dne 27. 5. 2009 byla 7. třída na školním výletě v Olomouci. Podívala se do historického centra k radnici a orloji a do Lanového centra Proud, kde pro ně byl připraven tříhodinový program. Za občerstvením a nákupem suvenýrů se vydala do nákupního centra Olympie. Celodenní výlet se vydařil, počasí nám přálo a věřím, že se všem mým žákům opravdu líbil. Celého výletu se zúčastnila i pí uč. Zuzana Vaňousová, které tímto děkuji za milý doprovod a spolupráci s dětmi. Svým žákům děkuji za příjemnou společnost a ještě větší díky jim patří za to, že mi ukázali svou výbornou spolupráci a dobré chování mezi sebou.

Mgr. Hana Pleváková