28.5.2009  ZŠ & MŠ Libchavy

Dne 25.května 2009 odjela 4. třída s p. uč.  Lenkou Bédi a p. uč. Ivou Kittlitzovou do Říček v Orlických horách, kde strávila pět krásných dnů v přírodě. Celý týden se nesl v indiánském duchu a plnění bobříků (např. odvahy, první pomoci, zručnosti, ušlechtilosti, … ), Děti se učily hravou formou, poznávaly květiny, batikovaly trička, vyráběly čelenky a náramky, sportovaly, chodily na vycházky po okolí, opékaly vuřty, … . Všichni se k sobě chovali moc kamarádsky a vzájemně si pomáhali. Dobrou náladu nikomu nezkazilo ani zhoršení počasí a celý pobyt se všem moc líbil.

Lenka a Iva