Přejít na obsah

Gymnastika na 1.stupni

11.12.2010  ZŠ & MŠ Libchavy

Gymnastika – prostná na 1.stupni

25.11. proběhl na 1. stupni 1.ročník soutěže v gymnastice- prostných. Děti byly rozděleny do 3 kategorií a další samostatnou kategorií byla soutěž dvojic. I přesto, že se taková soutěž na 1.stupni konala prvním rokem, všichni zúčastnění podali výborné výkony. A to především díky pečlivému trénování sestav a pomoci třídních učitelů. K vidění byly perfektně provedené kotouly u nejmenších závodníků z 1 .třídy, ale také akrobaticky obtížné sestavy a to nejen u nejstarší kategorie, tj. 4.-5.třída.

1.KATEGORIE 1.třída

1.Zatřepálková Simona                                               1.Kaplan Ondřej

2.Ješinová Nikola                                                         2. Smétka Štěpán

3.Pražáková Eliška                                                       3.Šalda David

2.KATEGORIE 2.-3.třída

1.Škrobánková  Viola                                                 1.Fogl Pavel

2.Nováčková Natálka                                                 2. Stránský Viktor

3.Rojková Vanesa                                                      3. Šrom Marek

3.KATEGORIE 4.-5.třída

1.Čtrnáctová Gabriela                                                 1.Horníček Filip

2.Šaldová Markéta                                                     2. Biedla Jakub

3.Rejmanová Tereza                                                   3. Motyčka Matěj

KATEGORIE DVOJIC

1. Rejmanová Tereza, Šnajdrová Veronika
  2. Boštík Michal, Motyčka Matěj
  3. Šaldová Markéta, Remešová Kristýna

Všem zúčastněným děkujeme za pěkné sportovní výkony, vítězům gratulujeme a těšíme se na další ročník této soutěže.