Expedice do Jičína

14.4.2011  ZŠ & MŠ Libchavy

Dne 15. 4. 2011 pojedou žáci 4. tř. na plánovanou a dlouho připravovanou expedici do města pohádek. Odjezd do Jičína je plánován po osmé hodině a návrat okolo 17. hodiny. Plánujeme navštívit jičínské  městské interaktivní muzeum a výstavu obrázků R. Pilaře. Také se podíváme do Ševcovny a prohlédneme si Valdštenské náměstí ze slavné jičínské brány. Snad nám počasí dovolí zhlédnout i okolí Jičína, především Libosad, letohrádek postavený Albrechtem z Valdštejna s přilehlým arboretem. Žáci mají zajištěnou svačinku i oběd. Tak nám přejte alespoň trochu sluníčka, aby se nám expedice co nejvíce zadařila.

Radka Kulhavá