Gymnastika – 1.stupeň

8.2.2012  ZŠ & MŠ Libchavy

Ve čtvrtek 2.února proběhl druhý ročník gymnastiky na 1.stupni. Soutěžilo se v sestavách na koberci v jednotlivcích, ale i ve skupinách. Celou soutěž zahájila žákyně 7.třídy Růženka Škrobánková, která se gymnastice od útlého dětství věnuje. Díky pečlivé přípravě všech gymnastů a gymnastek měla soutěž vysokou úroveň a byly k vidění kvalitní výkony. Porota,ve složení – paní ředitelka Marie Linhartová, p.uč.Šedová, p.uč. Šťovíčková, neměla jednoduchý úkol.

Kategorie 1.třída:

DÍVKY: 1.Dorotka Kittlitz,2.Šárka Novotná,3. Anička Kalousová

CHLAPCI: 1. Jára Škrobánek, 2. Radim Urban, 3. Tobiáš Vacek

Kategorie 2.+3.třída:

DÍVKY : 1.Violka Škrobánková,2. Vaneska Rojková,3. Sabča Marčíková

CHLAPCI: 1.Lukáš Říha, 2. Marek Šrom, 3. Honzík Semirád

Kategorie 4.+5.třída:

DÍVKY: 1. Danielka Kotrlová

CHLAPCI: 1. Jakub Biedla, 2.Jakub Tesařík, Matěj Motyčka

SKUPINY:

Kategorie 3.třída:

DÍVKY: 1.Violka Škrobánková, Vaneska Rojková,2. Sabča Marčíková,Kačka Frimlová,Lucka Kaplanová, 2.Domča Pecháčková, Kája Hodrová

CHLAPCI: Viktor Stránský, Marek Šrom

Kategorie 4.+5.třída:

DÍVKY: 1. Natálka Nováčková,Pája Fogl,Katka Velínská, 2. Verča Malínková, Anička Briolová, 3. Verča Šnajdrová, Terezka Rejmanová

Všichni soutěžící předvedli opravdu velmi kvalitní sestavy, kterými určitě motivovali své spolužáky na další – 3.ročník této soutěže.

Lenka Ludvíčková