Výtvarná soutěž Městské knihovny v Ústí nad Orlicí

16.1.2014  ZŠ & MŠ Libchavy

Žáci 2. třídy se zúčastnili výtvarné soutěžě, kterou vyhlásila Městská knihovna  v Ústí nad Orlicí na téma: Můj hrdina z oblíbené knížky.

Třídní učitelka namalované obrázky odnesla do knihovny. Zde si pracovnice vybraly 11 obrázků od těchto malých malířů:

Anetky Krýzlové, Kačky Fricové, Štěpánky Čadové, Petry Sedláčkové, Sáry Videnské, Anežky Kalábové, Tondy Borovičky, Matyáše Adamce, Adama Kacálka, Terky Oláhové a Terky Novotné. smiley

Výše jmenovaní žáci obrželi za svůj obrázek malou pozornost. Jejich práce si můžete sami prohlédnout v Ústí na Orlicí v Městské knihovně na Dětském oddělení.

Zdenka Martincová