Sběrový den – sběr papíru pro základní školu

9.6.2014  ZŠ & MŠ Libchavy

Ve čtvrtek 26. 6. pořádá naše škola již třetí sběrový den. Touto akcí chceme opět oslovit občany obce a nabídnout jim možnost zbavit se starého papíru a současně při tom pomoci naší škole.

Během čtvrtka 26.6. se budou mezi 9 a 12 hodinou po obci pohybovat žáci 2. stupně a papír dopravovat do školy. Chcete-li nás v naší akci podpořit, prosíme Vás o následující:

svázání papíru do balíků kvůli lepší manipulaci s ním

umístění balíků na dobře viditelném a přístupném místě (u branky, u vchodu apod.), případně o jeho umístění k silnici

V případě velkého množství papíru, nebo pokud někde zapomeneme papír odklidit, nás neváhejte kontaktovat. Žáci naší školy jej odvozí v následujících dnech.
V případě deště ve čtvrtek  ráno se akce ruší a proběhne za příznivějšího počasí hned na začátku nového školního roku. O náhradním termínu Vás budeme včas informovat.