Štafetový běh E. Zátopka – I. stupeň

13.10.2014  ZŠ & MŠ Libchavy

V úterý 14. 10. proběhla na I. stupni tradiční akce Štafetový běh Emila Zátopka.

V běhu se utkali opět žáci 4. a 5. třídy.

Letos se podařilo vyhrát žákům 5. třídy s celkovým časem 6:12,82 min v obsazení Terka Diblíková, Filip Foltyn, Bětka Hájková, Marky Kalousková, Denča Pávková, Luky Říha, Honzík Semirád, Páťa Svatoš, Štěpa Šmétka a Jířa Vaňous.

4. třída doběhla s celkovým časem 6:54,83 min v obsazení Jára Škrobánek, Šárka Novotná, Tobík Vacek, Ester Novotná, Robin Morávek, Lucka Pirklová, Denis Frau, Kačka Kulhavá, Matěj Beran a Radim Urban.

Výsledky jednotlivců:

DÍVKY

1. Bětka Hájková   5. tř. – 36,91 s

2. Terka Diblíková 5. tř. – 38,75 s

3. Denča Pávková 5. tř. – 38,86 s

CHLAPCI

1. Honzík Semirád 5. tř. – 34,40 s

2. Jířa Vaňous        5. tř. – 35,73 s

3. Robin Morávek   4. tř. – 35,81 s

Rekord tratě v kategorii dívek stále drží Natka Nováčková s časem 36,62 s.

V letošním roce se ale opět podařil překonat rekord tratě v kategorii chlapců, a to Honzíkovi Semirádovi s časem 34,40 s.

Akce se i přes nepřízeň počasí vydařila a díky dodržování fair play chování všech žáků jsme si závod užili.

Děkujeme závodníkům i fanouškům. Poděkování také posíláme panu Motyčkovi za sponzorské dary.

Iva Kittlitz a Eva Krummer