Recitační soutěž I. stupeň

9.3.2016  ZŠ & MŠ Libchavy

Ve čtvrtek nám žáci I. stupně předvedli pěkné výkony v recitaci básní. Své divadelní dovednosti též ukázali moderátoři – žáci 1. třídy. Děkujeme všem účastníkům za krásný zážitek.

I. kategorie:                                                    II. kategorie

1. Amálka Videnská 1. tř.                                1. Terezka Kalousková 3. tř.

2. Sofinka Leierová 1. tř.                                 2. Lucinka Říhová 2. tř.

3. Šíma Adamec 1. tř.                                      3. Matěj Krčál 3. tř.

III. kategorie

1. Anetka Krýzlová 4. tř.

2. Štěpa Čadová 4. tř.

3. Sára Leierová 5. tř.

Speciální ocenění získala Terezka Kalousková za nejlepšího recitátora  –  absolutní vítěz celého I. stupně.

Iva Kittlitz