SOVÍ ŠKOLA – dětská univerzita

1.9.2016  ZŠ & MŠ Libchavy

Časopis PASTELKA si pro nás připravil zajímavou celoroční hru s názvem "Soví škola – dětská univerzita".

Přiblíží nám zábavnou a hravou formou dobu, ve které žil český král a římský císař Karel IV. Každý měsíc nahlédneme do středověku,  abychom poznali, jak tehdy žili obyčejní lidé ve městech a na venkově. V časech Karla IV. se dařilo řemeslům a s některými z nich se seznámíme. Připomeneme si pověsti přibližující tuto dobu.

Výtvarné, rukodělné, hudební a herní aktivity jsme pro tento rok nazvali CECHY a za naši práci budeme dostávat groše.

Studiem v naší "Soví školičce" se dozvíme mnoho zajímavého z oblasti zdravovědy, etikety, volby povolání, finanční gramotnosti a umění hrát si.

Daniela, Světlana a Martina

vychovatelky ŠD