Fotbalový turnaj „Jarda Kužel CUP“

31.8.2017  ZŠ & MŠ Libchavy

U příležitosti oslav výročí „140+20“ pořádá základní škola fotbalový turnaj pro bývalé žáky. Hrát se bude v pátek 15. 9. od 16.30 na libchavské umělce (prezence týmů 16.00 – 16.20).

Hrát budeme v počtu 5 + 1, do týmu lze samozřejmě zařadit i spolužačky (1 žena v týmu = zvýhodnění + 1 gól), střídání hokejově. Čas zápasu a systém turnaje bude upřesněn podle počtu přihlášených týmů. Vítězný tým získá putovní pohár z rukou trenéra Zenkla a hlavně bude zapsán zlatým písmem do kroniky naší školy!

PŘIHLÁŠKY: do pondělí 11. 9. na kulhavypetr@seznam.cz nebo tel. 736436985 (uvádějte vždy rok ukončení školní docházky + kontaktní telefon)

Po skončení turnaje Vás i Vaše fanoušky zveme do školy, kde budou čekat stánky s občerstvením, možnost prohlídky školy a také kapela Těžká doba.