Leden I. odd.

7.2.2018  lic. Pavlína Vítková,Dis.

V měsíci lednu děti vyráběly ptačí budky z dřívek, jemnou motoriku si procvičily při modelování ptáčku z modelíny, dozvědely se o správném nakládání s odpady nejen ve škole, malovaly zdravý a nezdravý talíř, vyrobily si obrázkový kalendář a zapojily se do projektu ,,Amélie“ společně s mateřskou školkou (děti malovaly veselé barevné obrázky pro FN Olomouc – oddělení onkologie). Dále děti navštívily naši školní knihovnu, kde se seznámily s řádem, s různými knihami různých žánrů a samozřejmě si mohly půjčit knížku domů. Za seznámení s knihovnou moc děkujeme paní učitelce Zuzaně Novotné:-)V lednu jsme společně s II. a III. odd.  oslavili další pastelkový svátek – svátek tance, který se nám moc líbil a pořádně jsme si ho užili a vyřádili se. Mezi všemi těmito aktivitami si samozřejmě vždy najdeme čas na odpočinek, hru, vycházku a každý pátek oblíbenou tělocvičnu. A nakonec bych chtěla děti moc pochválit za příspěvky do našeho družinového časopisu ,,Družiňáček“, které se jim moc povedly (již vyšlo druhé vydání a budeme se těšit na vydání třetí:-)).

Paní vychovatelka a děti:-)