Slavnostní oběd s žáky 9. třídy

22.6.2018  Ing.Lenka Řehounková

Poslední červnové Vaření na přání patří již tradičně žákům 9. třídy. Je zakončeno slavnostním obědem, který letos proběhl ve čtvrtek 20.6. kde žáci 9.třídy slavnostně poobědvali společně s třídní učitelkou Lenkou Řehounkovou a pí ředitelkou Marií Linhartovou.
Paní kuchařky a paní vedoucí připravili deváťákům slavnostní tabuli – květinová výzdoba, ovoce, zákusek, šampaňské /dětské/ na přípitek. U slavnostního oběda nechybí ani obsluha z žáků osmé třídy. Letos se toho s vervou sobě vlastní ujali tři chlapci.
Za výborné jídlo – kuřecí plátek s broskví a sýrem, hranolky, zeleninová obloha, medovník – a velmi pěknou výzdobu si paní kuchařky vysloužily potlesk a poděkování formou malého dárečku od celé 9.třídy.