Spaní ve dužince

14.6.2019  Světlana Roubíčková

Dne 7.6. 2019 jsme se v podvečer sešli znovu ve družince a hned jsme se vydali na turistickou trasu po naučné stezce. Počasí nám přálo a tak jsme mohli objevovat krásy okolní přírody.

Všichni statečně celou stezku prošli. Po vycházce jsme si ještě pohráli na školním hřišti a pomalu jsme se odebrali k přípravám na spaní. Aby zážitků nebylo málo prošli jsme společně ještě večerní školu a hřiště.

Potom už se každý zachumlal do svého spacáčku. Povyprávěli jsme si o tom, co jsme zažili, co se nám líbilo, co nás zaujalo. Přečetli jsme pohádku na dobrou noc a potom už každý pomalinku usínal.

Ráno si děti zazpívaly, zatančily a čekaly až si je vyzvednou rodiče. Všichni si zaslouží velikou pochvalu:-).

Děkujeme také rodičům, kteří přispěli různým občerstvením, na kterém si po náročném večeru a noci všichni pochutnali.