AKCE ŘÍJEN

9.10.2019  Alena Pulkrábková

17.10.- KURZÍK PRVNÍ POMOCI PRO DĚTI- vede instruktor ČČK- srozumitelnou, pro děti přijatelnou formou budou děti seznámeny s tím, co dělat, když se někomu z rodiny udělá špatně, jaká je uniforma záchranáře, co používá atd. Cena: 616 Kč, hradit budeme z fondu

22.10.- PROGRAM: ZDRAVÉ NOŽKY- Tento program je zaměřený na procvičování dětské nohy, vyzkoušíme si stabilitu na různých površích, budeme cvičit na nejrůznějších podložkách kupovaných i těch, které jdou vyrobit doma a nahrazují přirozené přírodní povrchy. Povíme si, proč je důležité nohy posilovat. Budeme chodit po rovném povrchu a také po speciálním masážním kořenovém koberci,zacvičíme si na různých podložkách, vyzkoušíme si vzájemnou jednoduchou masáž. Celý program zakončíme přenosnou Kneippovou masážní koupelí, která u dětí sklízí úspěch, střídáme teplou a studenou vaničku s cca 9cm vody s masážním a voňavým překvapením.Uvolňují se tak dolní končetiny, prokrvují se, stimuluje se činnost vnitřních orgánů atd. Cena: 55 Kč/ dítě-hradit budeme ze šablon(projektový den v MŠ)