Velikonoční stezka

24.3.2021  lic. Pavlína Vítková,Dis.

VELIKONOČNÍ STEZKA
Vážení rodiče, milé děti, aktivní rodinky,
připravili jsme pro Vás zábavnou stezku, kterou necháme minimálně měsíc (podle zájmu i déle) k využití a podle zájmu obměníme další témata.
Čekají na Vás dvě náročnosti plnění úkolů na této stezce, která je dlouhá cca 4,3 km
– jednodušší ZELENÁ
– a složitější ŽLUTÁ
TUŽKU NABO PROPISKU S SEBOU!!!!!!!!

Vyberete správnou odpověď A1 – získáte písmeno a pozici místa v tajence ( E7 – bude písmeno E na sedmém místě tajenky).
Kartičku na tajenku si vyzvedněte na výchozím bodě této velikonoční stezky, kam si budete na stezce vyplňovat výsledky a hledat tajenku (nutná tužka), mapa stezky je na výchozím bodě také k dispozici.
Pro větší děti je možné využít QR kódy, které je možné si načíst a získat více informací.
Na webu www.libchavy.cz jsou ke stažení i omalovánky a tipy na velikonoční tvoření.
Dejte nám, prosím, vědět, zda se vám stezka líbila a nezapomeňte, prosím, dodržovat všechna pravidla.
Hezkou zábavu!