ÚNOR

4.2.2022  Alena Pulkrábková

AKCE- ÚNOR 2022– akce proběhnou dle aktuálních možností a zdravotního stavu lektorů (účastníků).

Akce budeme hradit z fondu, až peníze dojdou, dovybereme.

10.2. . –program POCHOP PŘÍRODU- návštěva lišky

Lektor přijede s liškou obecnou – Coco, která volně pobíhá mezi dětmi. Je ochočená, očkovaná, zvyklá na cizí lidi i malé děti. Ráda krade dětem bačkory a svačiny z batohů. Děti si jí mohou zblízka prohlédnout i pohladit.

„E“ jako environmentální
Kde tato u nás velmi rozšířená šelma žije, co dokáže ulovit, proč je oproti zažitým představám užitečná a jak je to s jejím vztahem k lidem a člověka k ní – to vše jsou zajímavé náměty na diskuzi s dětmi, které otevírají aktuální problémy naší přírody.

„E“ jako edukativní

Děti se pomocí pracovních listů a her seznamují se zajímavými fakty o lišce obecné. Pro učitele je k dispozici test s řešením pro další využití ve výuce.

18.2. –návštěva divadla v UO- „Princezna se zlatou hvězdou na čele“

28.2.- KARNEVAL v MŠ – dopoledne pro děti

-diskotéka, občerstvení, soutěže a hry (masku dejte dětem do tašky do skříňky)