AKCE KVĚTEN, ČERVEN

AKCE KVĚTEN, ČERVEN

24.5.  Fotografování

1.6. Výlet-bližší info na nástěnce

13.6. „SPARTAN KIDS“- RODIČE S DĚTMI– v letošním roce jsme se rozhodli pro změnu – místo „Jarního posezení s rodiči“ pro Vás chystáme  sportovní odpoledne v areálu školní zahrady a přilehlého okolí. Bližší info na plakátku + obdržíte osobně. 15:30 – 18:00 hod.

15.6. Hry s deváťáky+ zkouška šerpování, pro předškoláky dopoledne v ZŠ

16.6. TRIÁDY PRO PŘEDŠKOLÁKY s rozloučením, předání dárků

23.6. Netradiční setkání – divadlo– vystoupí děti, které odcházejí do školy, dopoledne zkouška , podvečer vystoupení pro rodiče, bližší info o oblečení, časech a vstupenkách obdržíte včas

28.6. Program Honzy Krejčíka na zahradě –  rozloučení s kamarády- zábavný program pro děti v dopoledních hodinách 80 Kč/dítě- uhradíme z fondu

29.6. Návštěva u hasičů (směr na Českou Třebovou)-přijedeme déle!!! Čas nám ještě hasiči upřesní, ale po obědě budeme až cca ve 13:00 hod.