Škola v přírodě – den první

30.5.2022  Mgr.Eva Krummer

V pondělí zahájili čtvrťáci školu v přírodě s názvem „Indiáni z Libchav“. Hned po příjezdu jsme se ubytovali v krásném prostředí penzionu Verner v Deštném v Orlických horách. Poté jsme se seznámili s pravidly a organizací ŠvP. Po výborném obědě jsme si chvíli odpočinuli na pokojích a pak už jsme se vydali podívat na nedaleký kostel sv. Matouše, kde jsme složili indiánskou přísahu. Po návratu vypuklo sportovní odpoledne s plněním indiánských bojovek. Před večeří jsme ještě stihli vycházku do blízkého lesa, kde jsme postavili zajímavé lesní teepee z přírodnin. Po večeři jsme si zapsali první zážitky do deníku, vyrobili třídní lapač snů a také si zatančili indiánský tanec. První den máme úspěšně za sebou, howgh!