TLAPKY 2 – 1. výprava

26.9.2022  Světlana Roubíčková

I v letošním školním roce pokračuje turistický kroužek TLAPKY. Přivítali jsme mezi nás další nové členy. Ve škole jsme se společně seznámili, namalovali si sami sebe jako členy TLAPEK.

Měli jsme naplánovaný výlet do Cakle. Cestou jsme se zastavili na návštěvu a pohoštění k paní vychovatelce Páje Vítkové. Tímto jí a její rodině děkujeme za přijetí. Bylo to moc milé:-).

V Cakli jsme si pohráli a zasportovali a domluvili jsme se, že zvládneme ještě vylézt do schodů a zjistit, co je nahoře nad nimi ?

Bylo to napínavé a postupně všem docházelo, kde se asi budeme nacházet až schody zdoláme. Jako první, se nám naskytla nádherná vyhlídka  do okolí. Potom jsme zjistili, kde se nacházíme a se těšili jsme se hlavně na návštěvu do obchodu ZOO .

Počasí nám přálo a TLAPKY nás bolely:_), ale bylo nám fajn a všechny moc chválím za výdrž a dobrou náladu po celý výlet.