Přejít na obsah

Běžecké štafety E. Zátopka – II. stupeň

18.10.2022  PaedDr.Hana Šťovíčková

Už jsme ani nedoufali, že letos podzimní tradiční běžecká soutěž proběhne. Ale vše dopadlo na výbornou. V pondělí 17. října 2022 jsme vyrazili na staronovou „umělku“, kde nové atletické dráhy a nádherné počasí byly zárukou kvalitního závodu našich třídních štafet. Celkem 60 závodníků v oblíbených barvách své třídy vyběhlo na tartan k rozcvičení.

Samozřejmě byly dodrženy rozestupy startů mezi jednotlivými ročníky. Po startu prvního šesťáka vždy po 20s odstartovala třídní učitelka 6.třídy Zuzka Novotná ostatní štafety. Tak byl jasně viděn doběh finišmena do cíle.

A zde jsou výsledky nejrychlejších závodníků ve 4 kategoriích.

Kategorie starších žákyň

1.místo         Jolča Pávková, 9.A                   1:07,1 min, opět vyrovnala svůj rekord na 400m 🙂

3.místo              8.třída

Poděkování patří všem závodníkům za vynikající sportovní výkony na trati dlouhé 400m, třídním učitelům a asistentkám za parádní organizaci běžeckých štafet a také ostatním žákům za bezva sportovní atmosféru 🙂 🙂 🙂