Závěr roku v I. oddělení

22.12.2022  lic. Pavlína Vítková,Dis.

Zima

Kreslím si, jak padá sníh
na pole a na cesty.
Sněhuláka kreslím též
bez kabátu bez vesty.

V  listopadu a v prosinci jsme nacvičovali na Vánoční besídku, pekli na jarmark perníčky, zúčastnili se lampiónového průvodu, vyráběli přáníčka pro rodiče, zpívali koledy, říkali si básničky, tančili, tvořili apod. Bylo toho opravdu hodně. Vánoční besídkou žáci ukončili rok 2022 a musím Vás rodiče i žáky moc pochválit a za vše poděkovat – bez Vás a žáků by žádná akce, besídka apod. nebyla. Snaha a píle byla vidět všude a věřím, že v Novém roce 2023 tomu bude taky tak. Vánočním mejdlem a rozdáváním dárků jsme se rozloučili a popřáli si krásné vánoční prázdniny. Nyní už se těšíme na vše, co nás čeká v Novém roce:-).

Krásné vánoční dny a Nový rok dle Vašich (našich) představ přeje paní vychovatelka a žáci I. oddělení.