SAUNOVÁNÍ

13.9.2023  Alena Pulkrábková

NABÍDKA SAUNOVÁNÍ

Od října máme možnost jezdit saunovat (ještě nevíme konkrétní termín, možné je i od listopadu, či nového roku- aktuálně dle zájmu ostatních). Jednat se bude o úterky, či čtvrtky.

Celkem je to 10 lekcí – 1 lekce/ 60 Kč.

Bus- dle aktuální nabídky cca 20 000 za 10 lekcí( za malý autobus).

Náklady se rozloží mezi obě školky, ve výsledku by série saunování pro jedno dítě vyšla cca na 1600 Kč.

Pokud bude dítě nastydlé, či se z jiného důvodu nezúčastní, částka za dopravu se nevrací, bus se musí uhradit ať jede 20 dětí, nebo 5.

Prosíme o jmenovité zapsání závazného zájmu (jméno dítěte ) do konce září.

Přihlédněte, prosím k osobnosti a povaze dítěte, k jeho schopnosti reagovat na změny. Vhodné je, aby před začátkem lekcí děti alespoň jednou navštívily saunu s rodiči , okoukly prostředí, věděly co a jak  tam probíhá. Nutné je, aby děti saunu navštěvovaly úplně zdravé, bez rýmy, kašle, virážek, bradavic, či jakýchkoli jiných pat. projevů.