Bobřík informatiky

30.11.2023  Ing.Lenka Řehounková

Ve dnech 6. – 20. 11. 2023 se konala soutěž „Bobřík informatiky“.  Jedná se o předmětovou soutěž, která je cílena na běžného bystrého žáka se zájmem o svět technologií a která si klade za cíl seznamovat žáky a jejich učitele s tím, co to jsou informatické otázky a problémy, a také s faktem, že informatika není totéž co ovládání počítače.

Za školu jsme soutěžili v kategorii Mini – 4. třída, Benjamin – 5. a 6. třída, Kadet – 7. a 8. třída a Junior pro 9. třídu. Celkově se zapojilo 167 žáků. Bobříka v soutěži získali:

Ve 4. třídě Nicol Ešpandrová, Karolína Štěchová, Jiří Čermák, Miroslava Javůrková a Břetislav Luňáček

V 5. třídě Ondřej Zeman, Jakub Poslušný

V 6. třídě Eliška Bezdíčková, Barbora Kyzlinková, Vanesa Frimlová, Jaromír Zápotocký, Matěj Štěch, Jaroslav Vaňous, Vojtěch Hodr, Magdaléna Suchomelová, Matyáš Novotný, Anežka Čápová

V 7. třídě Marie Plíhalová, Jana Plačková a Karolína Doležalová

V 8. A  Vojtěch Horníček, Sophie Chládková, Vít Weinfurter, Pavel Balcařík, Filip Kacálek, Štěpán Sokol

V 8. B Šimon Suchomel, Jakub Krčál, Jan Ralik, Jan Pěknic, Jaroslav Kafka, Veronika Dostálová, Karolína Kalousková, Tomáš Fikeis

V 9. třídě Vít Šalda, Vojtěch Kadava

Blahopřejeme!