Prosinec ve 2. oddělení

10.1.2024  Světlana Roubíčková

V posledním měsíci roku nás obdařila příroda sněhem, který jsme venku stále využívali.

Ve školní družině vznikaly kouzelné vánoční výrobky. Děti se věnovaly výtvarné činnosti, vytvářely originální vánoční ozdoby , řetězy a malovaly různými technikami.

Před blížícím se vánočním obdobím se školní družina pustila do příprav besídky pro rodiče. Děti s nadšením nacvičovaly pohybové vystoupení, písničky . Pro rodiče to byla skvělá příležitost vidět, jaké pokroky jejich děti ve školní družině dosáhly.

Závěr roku byl v družině oslavován vánočním mejdanem. Děti  vytvořily příjemnou atmosféru plnou radosti a očekávání. V rámci mejdanu se konaly různé soutěže, hry a tance. Nechyběly ani tradiční vánoční pochoutky a sladkosti.

Děti odcházely do prázdnin s radostí, vzpomínkami na skvělé chvíle a s očekáváním dalších dobrodružství, která je čekají v novém roce.