Poznávání přírodnin a minerálů na I.st.

11.4.2024  PaedDr.Hana Šťovíčková

Tento školní rok vzrostl zájem našich „přírodomilců“ z I. stupně o účast v regionální soutěži v Poznávání živočichů nebo rostlin a minerálů. A protože nás může reprezentovat jen určitý počet žáků, proběhlo školní kolo. A kdo byl výborně připraven a získal nejvíce bodů?

Kategorie 3. tříd

Živočichové a minerály                                              Rostliny a minerály

1. Mikulecká Veronika    31b                                          1.  Egydy Beata          20b
  2. – 3. Hruška Antonín           30b

Krkavcová Adriana     30b

Ešpandr Marek           30b

Kategorie 4.-5. tříd

Živočichové a minerály                                                            Rostliny a minerály

1.-2.      Hoskovcová Vanesa       35b     4.tř.                              1. Egydy Marek           29b        4.tř.

Hrnčířová Natálie         35b     5.tř.                                2. Matějková Viktorka   25b     4.tř.

1.     Poláková Adéla            34b     5.tř.

Chceme však pochválit i další žáky, kteří skončili jen o jeden či dva bodíky za postupujícími spolužáky:

33b – Jiskrová Ester, Poslušný Jakub, Voleská Vendula – 5.tř.

32b – Lux Marcus a Egydy Marek – 4.tř.

Srdečně všem soutěžícím blahopřejeme k postupu a držíme palce 16. května 2024, kdy se koná poznávačka v ČT.