Mc Donald´s Cup

30.4.2024  Mgr. Lenka Ludvíčková

V pondělí 29. dubna se zúčastnili fotbalisté z 1. stupně okrskového kola turnaje Mc Donald´s Cup. Tento rok jsme reprezentovali v obou kategoriích.

Mladší kategorie je určená pro žáky 1.-3. třídy. Tu zastupovali: Tobík Machálek, Tobík Diblík, Míra Plaček, Danda Čermák, Luky Honzík, Adámek Vavřín, Danda Beneš a v bráně Toník Kalousek. Klukům se podařilo vybojovat krásné 2. místo.

Ve starší kategorii žáků 4. – 5. třídy nás reprezentovali: Vítek Pěknic, Domča Čermák, Přéma Kalousek, Marek Lux, Jirka Čermák, Maty Vaňous a v bráně Kuba Škorvánek. Starším fotbalistům se podařilo dosáhnout na bronzovou příčku.

Všem fotbalistů gratulujeme k pěkným výsledkům a děkujeme za pěknou reprezentaci naší školy.

Děkujeme panu Michalovi Benešovi za koučování našich malých fotbalistů.