Loučení třeťáčků

22.6.2024  Mgr.Eva Adamcová

V pátek 21. 6. v odpoledních hodinách se sešli žáci 3. třídy a jejich rodiče a sourozenci v prostoru u hasičské zbrojnice v Horních Libchavách.  Další školní roky bude „námořníky“ ze 3. třídy vést jiná paní učitelka, proto bylo hlavním cílem milého setkání poděkovat rodičům a žákům za příjemnou a bezproblémovou tříletou spolupráci. Po celý podvečer panovala velmi přátelská a rodinná atmosféra, která byla jasným důkazem toho, že společné tři školní roky vybudovaly mezi rodiči, dětmi a paní učitelkou pevné vazby postavené na vzájemné důvěře. Vážení rodiče, moji milí třeťáčci, srdečně vám všem děkuji za skvělé tři školní roky strávené ve vaší společnosti a milé dary. Přeji vám pevné zdraví a hodně úspěchů do dalších let.