Závěr školního roku v I. oddělení

28.6.2024  lic. Pavlína Vítková,Dis.

LÉTO
pravda je to,
po jaru že máme léto.
Slunko hřeje, slunko pálí,
ani chvilku nezahálí,
všude smíchu je a ruchu
– léto přišlo!
Hejsa! Chuchu!

Ani jsme se nenadáli a máme tady konec školního roku. Ve školní družině jsme stihli několik akcí – navštívili jsme Obecní knihovnu v Libchavách, v rámci Dne Země jsme uklízeli okolí školy a naše školní hřiště, v květnu jsme si zasportovali s rodiči v tělocvičně a na Den dětí spali ve družinách. Závěr roku jsme tradičně oslavili družinovým mejdlem. Během toho jsme vyráběli přáníčka pro maminky a tatínky, tvořili z přírodnin, poznávali faunu a floru, bavili jsme se o bezpečnosti na silnici a u vody, prošli jsme základy první pomoci a v rámci projektu Lidské tělo, jsme malovali člověka. Teď už je družinka připravená na prázdniny, odpočívá a nabírá síly na nový školní rok 2024/2025.

Přejeme Vám s dětmi krásné letní dny a budeme se na sebe těšit v září. Paní vychovatelka a děti z I. oddělení